Pracownicy AM - oferta organizacji spotkań z przedsiębiorcami

Jeśli zespół naukowy AM, pracownicy katedry, pracownicy wydziału bądź grupa osób zorganizowana w innej formie chciałaby spotkać się z przedsiębiorcami na neutralnym gruncie, CTTM oferuje organizację spotkania w miejscu publicznym.

Warunki:

• Oferta dotyczy zespołów z AM w jakiejkolwiek formie (badania statutowe, katedra, wydział, itd.) - nie organizujemy spotkań indywidualnych.
  • Temat spotkania jest związany z uczelnią, a cel to nawiązanie współpracy pomiędzy przedstawicielami AM a przedsiębiorcami.
  • Spotkanie ma formę "śniadania biznesowego" tj. odbywa się przed południem.
  • CTTM wybiera miejsce, organizuje i finansuje spotkanie.
  • CTTM przekazuje szczegóły osobie kontaktowej po stronie zespołu.
  • Na podstawie informacji organizacyjnych od CTTM, zespół AM kontaktuje się z wybranymi przez siebie firmami i zaprasza je.
Oferta ma charakter otwarty (obowiązuje cały rok). Natomiast ze względu na tryb realizacji zamówień w jednostkach badawczych, ostatnie spotkanie może zostać zorganizowane najdalej do 10 grudnia.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 91 48 09 480 lub na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..