CTTM zatrudni specjalistę

logo CTTM kwadratlogo am kolor kwadrat

Akademia Morska w Szczecinie
Centrum Transferu Technologii Morskich
poszukuje:
specjalisty ds. projektów i zarządzania wynikami działalności naukowej

Poszukiwana przez nas osoba powinna być samodzielna, zaangażowana i przewidująca. Oczekujemy doświadczenia w realizacji różnych przedsięwzięć, które wymagały analitycznego myślenia, dobrej organizacji pracy i kontaktów międzyludzkich.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:
  • aktywne poszukiwanie ciekawych rozwiązań technicznych i pomysłów badawczych wśród pracowników Akademii Morskiej w Szczecinie;
  • pomoc przy tworzeniu strategii rozwoju i komercjalizacji tych rozwiązań, w tym: poszukiwanie możliwości finansowania ze źródeł zewnętrznych (środki Unii Europejskiej, programy międzynarodowe, środki z sektora prywatnego etc.), ochrona własności intelektualnej;
  • wspieranie pracowników AM w aplikowaniu o fundusze zewnętrzne i późniejszej realizacji projektów;
  • wspieranie budowania konsorcjów projektowych i zespołów eksperckich (zarówno naukowo-badawczych jak i nauka-biznes);
  • promowanie wyników działalności naukowej AM;
  • prowadzenie szkoleń i działalności informacyjnej w obszarze działalności CTTM;
  • realizacja zadań administracyjnych przypisanych Centrum Transferu Technologii Morskich zgodnie z wewnętrznymi zasadami uczelni.

Wymagania obligatoryjne:

• wykształcenie wyższe (preferowane techniczne);
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 w mowie i piśmie;
  • doświadczenie w aplikowaniu i realizacji projektów z funduszy zewnętrznych;
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku obejmującym zbliżone zagadnienia;
  • predyspozycje do prowadzenia szkoleń i wystąpień publicznych;
  • znajomość pakietu biurowego na poziomie zaawansowanym;
  • samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
  • łatwość nawiązywania kontaktów;
  • chęć zdobywania wiedzy, w tym również poza miejscem zatrudnienia.
Pozostałe:

• motywacja, nastawienie na realizację celów;
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych;
  • łatwość nawiązywania kontaktów;
  • chęć zdobywania wiedzy, w tym również poza miejscem zatrudnienia.
Atuty:

• znajomość innych języków obcych;
  • znajomość zagadnień związanych z uczelnią i jej funkcjonowaniem;
  • znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem centrów transferu technologii;
  • wiedza na temat ochrony własności intelektualnej oraz komercjalizacji wyników działalności naukowej.
Oferujemy:

• umowę o pracę na pełen etat;
  • szkolenia oraz wyjazdy, krajowe i zagraniczne;
  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych kompetencji i doświadczenia;
  • pakiet socjalny
Wymagane dokumenty:

Skan podpisanego CV ze zdjęciem o objętości maksymalnie 2 stron A4 prosimy przesyłać elektronicznie do dnia 11 marca 2019 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prosimy określić w cv wysokość oczekiwanego wynagrodzenia.

W dokumencie prosimy zawrzeć formułę dotyczącą ochrony danych osobowych następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Akademię Morską w Szczecinie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz.1000). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Akademię Morską w Szczecinie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, iż administratorem danych jest AKADEMIA MORSKA w SZCZECINIE z siedzibą przy ul. Wały Chrobrego 1-2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.