Warsztaty z planowania kariery naukowej od doktoranta do profesora

24 października Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT zaprasza doktorantów na warsztaty pt.: "Od doktoranta do profesora. Zaplanuj swoją karierę naukową krok po kroku”.  Kariera naukowa wiąże się z podejmowaniem nowych wyzwań i strategicznym planowaniem kolejnych (...)

CTTM zaprasza pracowników AM na szkolenie z baz patentowych

Szkolenie pt.: Bazy własności przemysłowej – jak szukać? odbędzie się 18 października br. w godzinach 9:45-11:15 w sali komputerowej 265. Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie (...)

Przewodnik po współpracy między firmami a jednostkami badawczymi

Publikacja ma dostarczyć praktycznych informacji jak sprawnie działać na rzecz współpracy między firmami a instytucjami prowadzącymi badawczymi i udziela porad jak rozpocząć taką współpracę, jak zarządzać prawami własności intelektualnej oraz jak znaleźć odpowiedniego partnera ds. badań (...)

CTTM zaprasza na giełdę kooperacyjną B2R w Szczecinku

24 pażdziernika, Szczecinek, dla naukowców i przedsiębiorców.Spotkanie biznesowe pomiędzy zachodniopomorskimi przedsiębiorcami a naukowcami. Jego celem jest nawiązanie współpracy w zakresie badań i rozwoju, usług badawczych oraz pozyskania funduszy na projekty innowacyjne. Udział (...)

Warsztaty NCBR dla promotorów prac dyplomowych

W dniach 3-4.10.2017 r. w siedzibie NCBR przy ul. Nowogrodzkiej 47A w godzinach 9:00-17:00 odbędą się warsztaty dla promotorów prac dyplomowych: inżynierskich, licencjackich, magisterskich, doktorskich. Warsztaty mają związek z realizacją programu Dyplom na START-up. Dyplom na START-up (...)